rozz.pl rozz.pl rozz.pl rozz.pl rozz.pl
 
       


 

ROZZ.PL    · 
SZUKAJ    · 
INFORMACJE    · 
KONTAKT    · 
STRONY    · 
 

 
   user:

   pass:

  

Online od 01.10.2007.


Strona zoptymalizowana dla:

   


 2007-09-22 23:08  ·  Rozz
·   rozz.pl LIVE! Pozostałe   [6872]  
...i kod stroną się stał! Odpaliłem niniejszym swoją stronę, blog, forum, może nawet portal, niech każdy wybierze sobie jeden z określników tego miejsca.
Pierwsze pytanie - dlaczego? Głównie dlatego że zawsze chciałem. Nie jakiś byle sajt z półpłatnego serwisu z kupą reklam tylko coś naprawdę własnego, umieszczonego w cichym i stabilnym miejscu, w tym wypadku w domenie krajowej i na komercyjnym serwerze. A własnego czyli wykonanego w całości samodzielnie - i taka jest właśnie ta strona.
Drugie pytanie - w jakim celu? A więc w takim żeby w razie potrzeby trochę złości, zdziwienia, zaskoczenia czy też innych uczuć które pojawiają się w życiu pod wpływem oddziaływania otoczenia, móc przelać na papier, lub też co wygodniejsze, zamieścić w internecie. Przede wszystkim dla siebie i własnej satysfakcji, dopiero później dla ewentualnej publiki. Tak więc nie będzie moim celem maksymalizowanie popularności tego miejsca, raczej dbanie o jego stabilność i być może ewolucyjny rozwój. Dodam, że mimo że jestem typowym umysłem ścisłym, o dziwo zawsze lubiałem coś gdzieś napisać. Najbardziej znanym przejawem owego pisania była moja kilkuletnia przygoda z największym swojego czasu w kraju serwisem o Quake3, gdzie na przełomie wieków napisałem ponad tysiąc newsów. Oczywiście tutaj nie należy się spodziewać aż tak nieziemskiej aktywności, która będzie raczej uzależniona od natężenia paradoksów w otoczeniu - politycznym, ekonomicznym, w pracy, w domu i poza domem, może z wyjątkiem życia ściśle prywatnego.
Kontynuując odpowiedź na drugie pytanie muszę jeszcze dodać, że nie jestem z wykształcenia informatykiem, ale zawsze lubiałem komputery i internet, w tym też pisanie stron. Dlatego budowa tej strony była również po prostu przygodą, ale myślę że satysfakcję jaką daje taka przygoda rozumieją tylko ci którzy sami przez taką przygodę przeszli. Więcej informacji o powstawaniu tej strony zamieściłem w poddziale "Informacje".
Po części odpowiedziałem już na pytanie trzecie - co będzie dalej. Życzyłbym sobie tylko żeby starczyło mi czasu na aktualizację i konserwację tego miejsca, ale myślę że wszystko się w tym zakresie dobrze ułoży.
Poniżej tego newsa wkleiłem kilka tekstów które na próbę napisałem w czasie tworzenia tej strony. Następne pojawią się już "na żywo".
Na koniec uwaga - wszystkie teksty tu zamieszczone są wyrazem wyłącznie moich poglądów i mojej osobistej oceny danego tematu - każdy ma więc prawo się ze mną nie zgodzić a ja zdanie każdego będę zawsze szanował, co nie znaczy że będę się z takowym zgadzał.
To tyle. Resztę napisze życie.

Pozdrawiam!
-Rozz


Do tego tekstu dopisano 1 komentarzy.
Wybierz podstronę komentarzy:
 
 
2007-09-22 23:10  ·  testowy_komentarz

to jest pierwszy komentarz live.
Nowsze   [1]     Starsze Dodaj swój komentarz:


Autor:  
Treść:
   


 

PHP/SQL/HTML/CSS/JS/GFX/Tekst © 2007 by Rozz
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej strony nie może być publikowana bez zgody autora.

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!