rozz.pl rozz.pl rozz.pl rozz.pl rozz.pl
 
       


 

ROZZ.PL    · 
SZUKAJ    · 
INFORMACJE    · 
KONTAKT    · 
STRONY    · 
 

 
   user:

   pass:

  

Online od 01.10.2007.


Strona zoptymalizowana dla:

   Inne strony na serwerze


Na serwerze w domenie rozz.pl mogę umieszczać inne strony w ten czy inny sposób związane ze mną. Poniżej lista hostowanych stron.

  • RvG Zone - mój pierwszy wielki projekt, strona z okresu intensywnego zainteresowania grami sieciowymi - masywny poradnik dla początkujących quake'rów. Miała bardzo długi i miły feedback, dlatego umieszczając ją tutaj mam nadzieję że wciąż będzie przydatna dla początkujących graczy. Grafikę do niej zrobił Marcin, PHP właściwie na niej nie było poza kilkoma includami i gotowym licznikiem. Stronę odpaliłem w 2000r., aktualizowana i zmieniana była przez 3 lata. Niegdyś hostowana przez Org.

  • G7 - strona klanu G7 mojego autorstwa, także związana z czasami gier sieciowych. Odpalona w 2003r., aktualizowana była przez kilka miesięcy. Ideą było stworzenie prostego ale funkcjonalnego centrum dowodzenia, wyposażyłem więc stronę w kompletny autorski system portalowy PHP (później kilka elementów pododawał Skorpion). PHP na rozz.pl jest znacznie rozbudowanym i poprawionym systemem właśnie z G7. Niestety nie zachowała się baza, więc zostawiłem na pamiątkę tylko html.
 

PHP/SQL/HTML/CSS/JS/GFX/Tekst © 2007 by Rozz
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej strony nie może być publikowana bez zgody autora.

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!